26 Aralık 2014

Aras Kargo Kargom Türkiye İçi 2 Günde Teslim Edilemiyor!

24.12.2014 Tarihinde Mardin'den tarafıma gönderilen kargo, bugün tarafıma ulaşması gerekirken adresime yakın olmayan bir Aras Kargo şubesine teslim edilmiştir. 2 gün geçmesine rağmen ve defalarca bugün teslim olması gerektiği konusunda aciliyetini belirtmeme rağmen bugün teslimat yapamayacağını söylüyor.

Sütçüler Şubesinden ve Nif Şubesindeki C** Bey'den kendi hatalarını telafi etmeye çalışmadıkları ve ''Gönderemeyiz'' dediği için şikayetçiyim. Kargomun bugün acil olarak tarafıma teslimatının yapılmasını rica ediyorum.

Ezgi 103 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi27 Aralık 2014

    Cep telefonumdan kesinlikle arayan olmadı. Üstelik telefonum 7/24 açık olmasına rağmen! Herkes ulaşırken, siz nasıl ulaşamadınız ilginç! Bana ulaşmanızı değil, kargomu teslim etmenizi istiyorum ayrıca! Bugün 4. Gün ve siz hala teslimat yapamayan sözde bir kargo şirketisiniz!

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Aralık 2014

    Merhaba, Konuyla ilgili müşterimiz iletişim bilgisinden aranmış olup, ulaşılamamıştır. E-posta yoluyla detay bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön