19 Ağustos 2013

Aras Kargo Kargom Teslim Alınmadı!

Eskişehir' de Esnaf Sarayı'nda kına kıyafetleri üreten bir firmayım şehir dışına müşterilerim olduğunda kargo şirketleri ile çalışmaktayım, 17.08.2013 tarihinde Aras Kargo İkieylül şubesini aradım ve gönderim olduğunu belirtim. Göndereceğim ürünün sipariş üzerine hazırlandığı ve kişinin en özel gününde giyeceği bir elbise olduğu için zamanında teslimat yapılması önem arz etmektedir. saat 17:00 olmasına rağmen Aras Kargo yetkililerinden kimse gelip kargomu teslim almadı.

Elemanımı Aras Kargo Eskişehir İkieylül Şubesi gönderdim. Lakin araçların hareket ettiğini, kargomuzu alamayacakları belirtmişler. Telefon açıp şube yetkilisi ile görüştüm mağduriyetimin giderilmesi istedim yapmadılar.

Nur 189 Okunma

Cevaplar

  • Nur 19 Ağustos 2013

    geçiştirilmiş bir mail yerine tarafıma açılacak bir telefon daha iyi olurdu özür için, bu olayın bir daha tekrarlanmaması adına yetkili personelinizin bilgilendirilmesini istemek zorundayım çünkü sonuçta yaptığınız işin hukuki yapısından dolayı daha dikkatli olunmasını rica ederim, müşteri güvenini sağlamak zor olabilir ama müşterinin güvenini zedelemek çok kolaydır bu hem sizin firmanız hemde benim müşterilerime karşı bir görevimdir bu hususu dikkate almaya mecbursunuz (Emel YILMAZ )

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Merhaba, Müşterimize e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. alım sürecinde ve tarafına bilgi aktarımında yaşanan sıkıntı adına müşterimize üzgün olduğumuzu bir kez daha iletir, işbirliğinin devamını dileriz. saygılarımızla Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel: 444 25 52 www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön