Aras Kargo Kargom Teslim Alınmadı!

Nur Moda Evi A. |

Eskişehir' de Esnaf Sarayı'nda kına kıyafetleri üreten bir firmayım şehir dışına müşterilerim olduğunda kargo şirketleri ile çalışmaktayım, 17.08.2013 tarihinde Aras Kargo İkieylül şubesini aradım ve gönderim olduğunu belirtim. Göndereceğim ürünün sipariş üzerine hazırlandığı ve kişinin en özel gününde giyeceği bir elbise olduğu için zamanında teslimat yapılması önem arz etmektedir. saat 17:00 olmasına rağmen Aras Kargo yetkililerinden kimse gelip kargomu teslim almadı.

Elemanımı Aras Kargo Eskişehir İkieylül Şubesi gönderdim. Lakin araçların hareket ettiğini, kargomuzu alamayacakları belirtmişler. Telefon açıp şube yetkilisi ile görüştüm mağduriyetimin giderilmesi istedim yapmadılar.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur Moda Evi A.
  19 Ağustos
  17:47

  geçiştirilmiş bir mail yerine tarafıma açılacak bir telefon daha iyi olurdu özür için, bu olayın bir daha tekrarlanmaması adına yetkili personelinizin bilgilendirilmesini istemek zorundayım çünkü sonuçta yaptığınız işin hukuki yapısından dolayı daha dikkatli olunmasını rica ederim, müşteri güvenini sağlamak zor olabilir ama müşterinin güvenini zedelemek çok kolaydır bu hem sizin firmanız hemde benim müşterilerime karşı bir görevimdir bu hususu dikkate almaya mecbursunuz (Emel YILMAZ )

 • 19 Ağustos
  17:35

  Merhaba,

  Müşterimize e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır.

  alım sürecinde ve tarafına bilgi aktarımında yaşanan sıkıntı adına müşterimize üzgün olduğumuzu bir kez daha iletir, işbirliğinin devamını dileriz.

  saygılarımızla


  Aras Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  Tel: 444 25 52
  www.araskargo.com.tr