19 Eylül 2013

Aras Kargo Kargom Kayboldu ve Bana Yanlış Bilgi Verildi!

17.09.2013 tarihinde göndermiş olduğum dosya 1 gün sonra Kabataş şubesine 07.48'de ulaştı. Saat 11.00 civarında şubeyi aradım ve kargomun neden dağıtıma çıkmadığını sordum, hattaki bayan bana saat 2-3 gibi dağıtıma çıkacağını söyledi, nedenini sorduğumda "öyle, şu anda arkadaşlar burada değil" gibi geçiştirme cevaplar aldım. Saat 6'ya yaklaşırken kargomun hala şubeden çıkmadığını öğrendim ve şubeyi arayarak bununla ilgili bilgi almak istedim ancak en az 10 kez aramama rağmen kimse cevap vermedi.

Bunun üzerine çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezinden bana yapabilecekleri bir şey olmadığını aynı numaradan tekrar ulaşmaya çalışmamı söyleyerek akıl verdiler. Yarım saat sonra tekrar çağrı merkezini aradım ve bana geri dönüş sağlayacaklarını söylediler. Zira yarım saat kadar sonra arandım ve "yarın sizin kargonuz öncelikli olarak teslim edilecek" bilgisini aldım. Bugün yine kargomda bir hareket göremeyince şubeyi aradım ve telefonun ucundaki kadın, başka birine seslenerek "ne yapalım, kargonun kaybolduğunu söyleyelim mi?" dedi. Sonra bir de gülme duydum aynı kadından.

Bu nasıl bir gevşekliktir ? Nasıl bir sorumsuzluktur? Kargomu kaybettikleri yetmezmiş gibi bir de bana yanlış bilgi söyleyerek hem beni aldatıyorlar hem de işimi geciktiriyorlar. Verdikleri akıl şu: siz gönderdin, biz parasını almayız, hallederiz yani" Çok teşekkür ederim, çok cömert davrandınız.

Bana hem şubeden hem de müşteri hizmetlerinden yanlış bilgi söylendi. Takındıkları tavır hiç yardımcı olmaya yönelik değildi.

Ahmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli aksiyonlar alınacaktır. Yaşanan sıkıntı nedeniyle müşterimizden bir kezde sizin nezdinizde özür dileriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön