Aras Kargo Kargom Kayboldu...

Cagdas A. |

5 Eylül 2016 tarihinde 6088461689468 takip numaralı gönderdiğim kargo kayboldu. 23 Eylül 2016 tarihinde müşteri hizmetlerine şikayet oluşturdum. Gönderdiğim kargonun kaybolduğu sonucuna ulaştılar. Şikayet oluşturalı 17 gün olmasına rağmen hala sonuçlanamadı. Müşteri hizmetlerini her aradığımda konuyla ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacak diyorlar. Ama geri dönüş yapan yok. Her defasında ben arıyorum ve yine en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır diyorlar. Bu işin bu kadar uzamasına sebep olan nedir anlayabilmiş değilim. Bu iş iyice kabak tadı verdi. Aras Kargo'ya yakıştıramadım. Zararımın en kısa sürede karşılanmasını istiyorum.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cagdas A.
  14 Ekim
  09:56

  Sorması ayıptır ama bu kurumsal müşteri temsilciniz çok yoğun galiba. Şikayet kaydı açtıralı neredeyse 1 ay oldu ama o çok değerli müşteri temsilcileriniz zahmet edipte benim kargoyla ilgilenme zahmetinde bulunmadılar. Bu iş 2-3 gün içerisinde çözülmezse başta tüketici hakları olmak üzere gerekli yerlere başvuruları yapacağım. Yeter ya ne saçma bir kargo firmasıymış. 40 gündür kargom yok ortada

 • 10 Ekim
  17:21

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52