15 Temmuz 2016

Aras Kargo Kargom Hala Elime Ulaşmadı.

6088782484489 takip numaralı kargom 72 saatten fazla bir süredir İstanbul içerisindeki transfer merkezleri ve şubeler arası gezmektedir. Şu ana kadar 4 defa merkeze 4 defada şubeye gitmiş.
Doğru olan şubeye yönlendiriliyor diye bir ibare atılmış. Hadi 1 kere hata olur insanlık halidir dedik. 2 kere biraz şansızlık dedik ama 4 kez doğru dağıtım şubesi bulunamaz mı bir kargonun?

Hem telefon hem internet üzerinden şikayetimi kargo firmasına ilettim 14.07.2016 tarihinde elimde olmasını istedim, yine iletilemedi. Kargonun içeriğindeki ürün kırılmaya ve çizilmeye müsait bir yapısı var onca araç yüklemesi indir, bindir derken hasar görmediğini düşünmek zor. Yapmayı planladığınız bir düzeltme varsa tarafıma bilgi verir misiniz lütfen, ya da ben kargomu gelip bulunduğu yerden alayım mı beni bulamayacaksanız. Bilgi verirseniz sevinirim.

Semih 207 Okunma

Cevaplar

  • Semih 15 Temmuz 2016

    Sonuç ve çözüm içermeyen cevaplar yazılmış, firmanız bünyesinde çalışan bir personeliniz cep telefonu ile ulaştı bana açıklama olarak ta adres bilgisi olmadığını ve eksik olduğunu söyledi tekrardan açık adres verdim. Açıklama ikna edici gelmedi ama doğru diyelim 5 gün boyunca oradan oraya gezen kargonun adresi şimdi mi isteniyor işgünü de bitti hafta sonu dağıtım yok. Onca zamandır internet alışverişi yapar ve kargo şirketleri ile çalışırım ilk defa bu denli sabrımın sınandığını söyleyebilirim.

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön