Aras Kargo Kargom Faturası Olmadan ve Faturaya Zımbalanmış Çiplerle Birlikte Gelmedi!

İpek K. |

Siparişimi gönderen firma istediğim ürünlerin bir kısmını (çip) faturaya zımbalamış fakat kargom geldiğinde faturanın konduğu şeffaf zarf yırtılmış ve boştu. Gelen ürünleri kontrol edemediğim ve ürünleri de üretim yapmak için hızlıca beklediğim için kargoyu faturası olmadan teslim aldım.

Gönderen firmaya da telefon açarak fatura aslı gibidir şeklinde istedim. Faturaya zımbalı ürün KDV dahil 441 TL fatura ile birlikte kayıp. Kargo firmaları ile sıklıkla yaşanan problemleri bildiğim için gerekli mercilere daha kısa sürede ulaşabilirim düşüncesi ile yazıyorum. Bir keresinde 14 gün boyunca teslim edilemeyen gönderimi Sikayetvar.com'dan sonra teslim ettirebilmiştim.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  16:02

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 30 Ekim
  13:35

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 27 Ekim
  11:31

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52