Aras Kargo Kargom Elime Ulaşmadı..

Hüseyin K. |

N11.com'dan sipariş vermiş olduğum ürün Aras Kargo tarafından 04.04.2016 günü tarafıma teslime edilmesi gerekirken herhangi bir teslimat olmadı. Ve Mardin Dara şubesi telefonlarıma cevap vermiyor. Saat 19.25'te gelen SMS'de; adresimde bana ulaşılmadığından teslim edilmediği, Dara şubesinde 0533 504 81 ** numaralı telefonlara irtibata geçilmem söylenmesine rağmen telefonlara cevap veren kimse yok ve daha sonra aradığınız kişiye ulaşılamadı mesajı geldi.

Sistemden baktığımda teslim edilememe nedeni uğrama notu bırakıldı (1-2) açıklama kısmında 04 notlu ibare var, ancak apartmanda baktığımda herhangi bir not göremedim. Apartman görevlisi de herhangi bir kargonun gelmediğini tarafıma ileti. Ciddi mağduriyetimiz var bugün kargo elimizde olması gerekiyordu. Bu konuyla ilgili mağduriyetimin acil giderilmesini istiyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  09:37

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52