16 Eylül 2013

Aras Kargo Kargom Benimle İlgisi Olmayan Bir Yere Gitmiş!

Aras Kargo'yla bu tür problemleri daha öncede yaşamıştım. Kristal şubesini aradığımda telefona cevap veren kimse olmadı ve müşteri hizmetlerine yönlendirildim. Burada kargo sorgusu yapıldığında paketin benim adresimle hiç bir alakası olmayan İçerenköy'e gittiğini öğrendim. Göndericinin yanlış adres vermiş olabileceğini benim talebimle adres değişikliği yapamayacaklarını söylediler.

Ben de adresi doğrulamak için outletim. com'u aradım ve onların doğru adresi verdiklerini öğrendim. Problemin düzeleceği ümidiyle bu günü bekledim kristali aradım yine aynı şeyler, son olarak şikayet kaydı oluşturdular sorunun bu gün çözülüp bana bilgi vereceklerini söylediler ama hala bekliyorum. 3 gündür evden çıkamadım.

Kubilay 67 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay19 Eylül 2013

    kendi çabalarımla kristal şubesine ulaşarak yönlendirme yaptırdım sonra yeditepe şubesinden yine kendim teslim aldım. Buna ek olarak bana yapılan sonraki gönderi de yanlış şubeye gitti. Kargo firması kullanmayıp paketi gidip kendim teslim alsam bu kadar heyecan yaşamazdım teşekkürler aras kargo (!)

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Gerekli aksiyonlar alınacaktır. İlgili kargonun teslimatı ile ilgili müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön