13 Ekim 2015

Aras Kargo Kargom 1 Haftadır Şubede Bekliyor!

Evime istediğim sipariş tam 1 haftadır Aras Kargo Esenyalı (Pendik) şubesinde bekliyor. Şubeye günlerdir telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. Canlı Destek hizmetinden iki kere konuyu ilettim, hiçbir şey yapmıyorlar, akılları sıra gaz almaya çalışıyorlar. Üstüne üstlük dün Aras Kargo aracı evimin önüne kadar gelip aynı sitedeki başka bir paketi teslim edip gitti ve benim paketim araçta yoktu. Nasıl bir standartla çalıştıklarını anlamıyorum. Şubeye gidip teslim almamı bekliyorlar sanırım. Mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışacağım bundan sonra.

Erdinç 34 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç14 Ekim 2015

    İnternet sitesinden canlı destek ile yaptığım toplam 2 görüşmenin arkasından gelen uyduruk otomatik SMS'lerle ve buradaki mesajla toplamda 3 kez araştırma yapılıp bilgi verileceği söylenmesine rağmen hiçbir gelişme ya da geri dönüş yapılmadı. Bugün kargomun Aras Kargo ofisindeki 8. günü.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Ekim 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön