10 Mayıs 2013

Aras Kargo Kargolarımızı Getirmiyor!

Aras kargo, tarafıma, yada şirketimize gelen evrakları bölge dışı gerekçesiyle teslim etmemektedir ve bazen yoğunluğu bahane ederek kargonuz var bile dememektedir. İlçede bulunan diğer tüm kargo şirketlerinin hizmet verdiği bir alana Aras kargonun paket teslim etmemesi şaşılacak bir durum olduğu kadar, telefonda kargo müşterisi ile nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen bir adamı yönetici olarak şubeye atamaları çok daha şaşılası bir durum.

Kargo şirketinin şubesine 10 km civarındaki bir bölgeye teslimat gerçekleştiremeyen bir kargo şirketi ile insanlar nasıl çalışıyor anlamakta zorlanıyorum. Nezdinizde kendilerini kınıyor ve kargolarımızın artık adresimize teslim edilmesini bekliyorum.

Hasan 73 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı17 Haziran 2013

    ARAS KARGO Organize Sanayi Bölgesine Kargo teslimatına başlaması ile şikayetim çözüme ulaşmış oldu. Sorunun çözümünde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla. Hasan KORKMAZ

  • Hasan 31 Mayıs 2013

    Evet Genel Müdürlük, daha sonra ise Şube Müdürü (?) tarafından arandım. Değişen bir şey yok. Bir sonuçta yok. Adres teslim parası aldıkları halde(ki bunu kanıtladığım hale, Şube Müdürü (?), Gönderici şubeyi suçlamakta. Kendi aralarında bile anlaşamadıklarını gördükten sonra, çözüm beklemek??) hala adrese teslim yok. Şikayetvar.com'a yaptımız şikayetten sonra artık telefon ihbarlarıda yapılmıyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2013

    merhaba, hasan bey ile görüşülerek bilgilendirme yapılmış olup bildirimi yönünde gerekli araştırma ve değerlendirmeler başlatılmış olup Hasan bey ile yeniden iletişime geçerek sonuç hususunda kendisini bilgilendiriyor olacağız. saygılarımızla. Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel :444 25 52 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön