12 Mart 2014

Aras Kargo Kargoları Başka Şubelere Götüren En İyi Firma!

3 senedir işletmekte olduğum bir bilgisayar dükkanım var. Bu süre boyunca tüm kargo firmalarıyla çalışmak durumunda kaldık. Kaldık ama Aras Kargo kadar sorumsuz olanıyla çalışmadık.

Kendileri de isterlerse kontrol ederler tabi ki, her adres verişimizde üzerine basa basa posta kodu ve farklı şubelere gitmesin diye il ilçe belirtmemize rağmen Aras Kargo firması gelen kargoların % 60 - 70 gibi büyük bir kısmını bulunduğumuz bölgeden 30 ila 50 km uzaktaki şubelerine götürüp bırakmakta, kargolarımızı 2 gün sonra teslim etmekte ve bizi müşteriye karşı manevi gelen malında müşteri tarafından iptal edilmesi sonucu maddi zarara sokmaktadır.

Soner 50 Okunma

Cevaplar

 • Soner24 Nisan 2014

  Fiyaskoya devam 22.04.2014 tarihinde YAVUZ BİLGİSAYAR adına Altınoluk şubesine gönderilen kargom Burhaniye şubasine gitti. Aras kargo çalışmalarınızdaki titzliğiniz beni hayretler içinde bırakıyor. ARAS KARGO ile gönderim yapmayın şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Soner13 Mart 2014

  Kesinlikle bu firmayla hiçbirşey göndermemeye özen göstereceğim. Bütün tanıdıklarımada ARAS KARGO firmasını tercih etmemeleri konusunda uyarıda bulunacağım

 • Soner13 Mart 2014

  Yaptıkları hiçbirşey olmadı malesef. Beni arıyıp söyledikleri ilgili departmana yönlendirdik gereği yapılacaktan başka birşey söyleyemiyorlar. Siz siz olun bu firma ile çalışmamaya özen gösterin.

 • Aras Kargo Temsilcisi12 Mart 2014

  Merhaba; Müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön