Aras Kargo Kargoları Başka Şubelere Götüren En İyi Firma!

Soner Y. |

3 senedir işletmekte olduğum bir bilgisayar dükkanım var. Bu süre boyunca tüm kargo firmalarıyla çalışmak durumunda kaldık. Kaldık ama Aras Kargo kadar sorumsuz olanıyla çalışmadık.

Kendileri de isterlerse kontrol ederler tabi ki, her adres verişimizde üzerine basa basa posta kodu ve farklı şubelere gitmesin diye il ilçe belirtmemize rağmen Aras Kargo firması gelen kargoların % 60 - 70 gibi büyük bir kısmını bulunduğumuz bölgeden 30 ila 50 km uzaktaki şubelerine götürüp bırakmakta, kargolarımızı 2 gün sonra teslim etmekte ve bizi müşteriye karşı manevi gelen malında müşteri tarafından iptal edilmesi sonucu maddi zarara sokmaktadır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner Y.
  24 Nisan
  11:39

  Fiyaskoya devam 22.04.2014 tarihinde YAVUZ BİLGİSAYAR adına Altınoluk şubesine gönderilen kargom Burhaniye şubasine gitti. Aras kargo çalışmalarınızdaki titzliğiniz beni hayretler içinde bırakıyor. ARAS KARGO ile gönderim yapmayın şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Soner Y.
  13 Mart
  13:09

  Kesinlikle bu firmayla hiçbirşey göndermemeye özen göstereceğim. Bütün tanıdıklarımada ARAS KARGO firmasını tercih etmemeleri konusunda uyarıda bulunacağım

 • Soner Y.
  13 Mart
  13:08

  Yaptıkları hiçbirşey olmadı malesef. Beni arıyıp söyledikleri ilgili departmana yönlendirdik gereği yapılacaktan başka birşey söyleyemiyorlar. Siz siz olun bu firma ile çalışmamaya özen gösterin.

 • 12 Mart
  10:58

  Merhaba;
  Müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52