24 Mart 2016

Aras Kargo Kargoda Note 3 Cihazım Kayboldu!

Başarı Teknik Servis tarafından anlaşmalı olduğu Aras Kargo'ya 22.02.2016'da verilen Note 3 cihazım Aras Kargo tarafından kaybedildi. Telefonun fatura fiyatını karşılayacaklarını belittiler fakat 1 aydır hiçbir sonuç alamadım. Ne teknik servisten ne de Aras Kargo'dan net cevap alamıyorum.

Başarı Teknik Servis sanki kendi anlaşmalı kargo şirketi değilmiş gibi bu durumdan sürekli sıyrılmaya çalışıyor. Maillerime cevap verilmiyor artık. Bu 2 firma beni 1 aydır mağdur etti.

Cihaz bedelimin en kısa sürede iadesini istiyorum.

Melike 74 Okunma

Cevaplar

  • Melike 18 Nisan 2016

    Note 3 cihazım Aras Kargo tarafından kaybedileli 2 ay oldu. Bu şikayet Aras Kargo için 2 şikayetimdir. Tazmin dilekçemi doldurup faturamla beraber ilettim fakat 2 aydır hiçbir sonuç alamadım. 2 günde bir aradığım bilgilendirme rica ettiğim Hiç bir şekilde bilgi için geri dönüş yapmayan bu kargo firması beni 2 aydır mağdur etti. Telefonumun bedelinin beni daha fazla mağdur edilmeden bir an önce ödenmesini istiyorum.

  • Melike 29 Mart 2016

    Merhaba, ne zaman sonuçlanacağı konusunda bilgi rica ediyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Mart 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön