30 Ekim 2015

Aras Kargo Kargo Tesliminin Yapılmaması!

Geçen hafta internetten alınan bir ürünün teslimatı İlk adım şube yapılalı tam olarak 5 gün oldu kargo hala teslim edilmedi. Şube arandığında telefonlar açılmıyor genel merkeze durum iletildi ancak oradan da ilgilenen olmadı. Sürekli alıcı kabul etmedi olarak not düşülüyor ki kapıya gelen giden olmadığı gibi arayan dahi yok. Her gün kargonuz şubede diye mesaj atılarak şubeye gidilmesi için uğraşılıyor sanki. Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayışı paranızla rezil olmak bu oluyor sanırım.

Müge 28 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Ekim 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Müge29 Ekim 2015

    Saat 14:31'de Aras Kargo çağrı merkezinden şikayet biriminden bir bayan arayarak bana kargonuz 2 kere adrese gelmiş teslim alınmamış gidip şubeden almanız gerekiyor dedi:) Bir şikayet müşteri temsilcisinin çözüm odaklı ve proaktif olmaması beni şaşırttı. Elinizde teslim almadığıma dair imzalattığınız bir kağıt var mı varsa gönderin dediğimde ise size anlıyorum özür dilerimden başka bir cümlede duyamadım:) Kargoyu sırf gidip kendimiz alalım diye 4-5 defa kargo Kabul edilmedi olarak not düşüp, aramayan, bilgi vermeyen, ellerind ebelge dahi olmadan işlem yapan üstüne utanmadan şubeden gidip alın diyen bir firmadan çözüm beklemek ne kadar doğru tabi orası da tartışılır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön