Aras Kargo Kargo Tesliminin Yapılmaması!

Müge K. |

Geçen hafta internetten alınan bir ürünün teslimatı İlk adım şube yapılalı tam olarak 5 gün oldu kargo hala teslim edilmedi. Şube arandığında telefonlar açılmıyor genel merkeze durum iletildi ancak oradan da ilgilenen olmadı. Sürekli alıcı kabul etmedi olarak not düşülüyor ki kapıya gelen giden olmadığı gibi arayan dahi yok. Her gün kargonuz şubede diye mesaj atılarak şubeye gidilmesi için uğraşılıyor sanki. Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayışı paranızla rezil olmak bu oluyor sanırım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  09:26

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • Müge K.
  29 Ekim
  15:01

  Saat 14:31'de Aras Kargo çağrı merkezinden şikayet biriminden bir bayan arayarak bana kargonuz 2 kere adrese gelmiş teslim alınmamış gidip şubeden almanız gerekiyor dedi:) Bir şikayet müşteri temsilcisinin çözüm odaklı ve proaktif olmaması beni şaşırttı. Elinizde teslim almadığıma dair imzalattığınız bir kağıt var mı varsa gönderin dediğimde ise size anlıyorum özür dilerimden başka bir cümlede duyamadım:) Kargoyu sırf gidip kendimiz alalım diye 4-5 defa kargo Kabul edilmedi olarak not düşüp, aramayan, bilgi vermeyen, ellerind ebelge dahi olmadan işlem yapan üstüne utanmadan şubeden gidip alın diyen bir firmadan çözüm beklemek ne kadar doğru tabi orası da tartışılır.