30 Mart 2016

Aras Kargo Kargo Teslimi Yapılmaması!

İnternetten alışveriş yaptım ve satış yapan firma siparişimi bulunduğum Tepeören Mahallesi / Tuzla adresime Aras Kargo ile göndermiş. Ürünüm Aras Kargo Tepeören Şubesine geldikten sonra durum olarak "alıcı adresi dağıtım alanı dışında" olarak göründü. Ben eğer o ürünü gidip şubeden alacak olsaydım gider mağazadan alışverişimi yapardım, kapıya teslim olmayan internet alışverişinin aldığım ürün için hiçbir anlamı yok. Velev ki dağıtım alanı dışındayım; bulunduğum yerleşkenin adını taşıyan kargo şubesinin işlevi nedir? Hadi onu da geçtim, madem dağıtım alanı dışındayım, neden kapıya teslim özelliğinde bir ürünü "teslim edemeyeceğiniz halde" kabul ediyorsunuz? Şeklindeki sorularıma yanıtsız kaldılar. Ürünümü kargo şubesinde bekletip iade olmasını beklemek zorunda kalarak mağduriyet yaşadım.

Muharrem 49 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 01 Nisan 2016

    Tepeören şubesinin telefonlarıma çıkmayıp, bulunduğum mevkiye dağıtım alanı dışı diyen siz neden aradan 5 gün geçtiğinde kargoyu adresime getirip almamı bekliyosunuz? Umarım nasıl bir firma olduğunuzu diğer insanlar da anlar.

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Mart 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön