Aras Kargo Kargo Teslimi Yapılmaması!

Muharrem S. |

İnternetten alışveriş yaptım ve satış yapan firma siparişimi bulunduğum Tepeören Mahallesi / Tuzla adresime Aras Kargo ile göndermiş. Ürünüm Aras Kargo Tepeören Şubesine geldikten sonra durum olarak "alıcı adresi dağıtım alanı dışında" olarak göründü. Ben eğer o ürünü gidip şubeden alacak olsaydım gider mağazadan alışverişimi yapardım, kapıya teslim olmayan internet alışverişinin aldığım ürün için hiçbir anlamı yok. Velev ki dağıtım alanı dışındayım; bulunduğum yerleşkenin adını taşıyan kargo şubesinin işlevi nedir? Hadi onu da geçtim, madem dağıtım alanı dışındayım, neden kapıya teslim özelliğinde bir ürünü "teslim edemeyeceğiniz halde" kabul ediyorsunuz? Şeklindeki sorularıma yanıtsız kaldılar. Ürünümü kargo şubesinde bekletip iade olmasını beklemek zorunda kalarak mağduriyet yaşadım.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem S.
  01 Nisan
  17:15

  Tepeören şubesinin telefonlarıma çıkmayıp, bulunduğum mevkiye dağıtım alanı dışı diyen siz neden aradan 5 gün geçtiğinde kargoyu adresime getirip almamı bekliyosunuz? Umarım nasıl bir firma olduğunuzu diğer insanlar da anlar.

 • 30 Mart
  09:17

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52