26 Ekim 2016

Aras Kargo Kargo Teslimat Yapmıyor.

Cumartesi gelmesini beklediğim kargo için tüm gün kapıda bekledim. Ancak ne gelen oldu ne giden. Pazartesi ise evde olmadığınızdan dolayı siparişiniz teslim edilememiştir diye mesaj yollanıldı. Müşteri hizmetlerini aradım yeniden gönderim yapılacak denilip başlarından savdılar. Kargoyu getirecek olan Ankara Keçiören şubesini aradığımda ise komik bir şekilde bir yolunu bulup kargonuzu şubeden alın yoksa ertesi gün iade olacaktır denildi. Pahalı bir kargo olmasa da ve ben mecburiyetten gidip almak zorunda kalacağım. Ancak müşteri hizmetleriniz özellikle Keçiören şubenizde ki elemanlar harika bir iş ahlaklarına sahipler! Gelmeyip geldim demek bir ihbar notu bırakmamak üstüne özür dileyecekleri yeri telefona dahi cevap vermemek pes dedirtti. Böyle devam edin!

Ayşe 163 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe26 Ekim 2016

    Çok güzel bililendirme yaptınız gerçekten. Uzak yolu yürüyerek kendim almak zorunda kaldım kargomu. Buradan iki satır yazmakla müşteri memnuniyeti olmuyor. Şubelerinizi denetleyin siz önce!

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön