Aras Kargo Kargo Teslim Süresi ve Yanlış Bilgilendirme!

Selami Ç. |

Kahramanmaraş'tan İstanbul Ortadağ şubesine gönderilmek üzere 21.09.2015 tarihinde verilmişti. 23.09.2015 tarihinde Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargomun son durumu hakkında bilgi almak istediğimi belirttim. Müşteri hizmetlerinden İstanbul Ortadağ şubesinden Akpınar'da bulunan adresime teslimatı için yola çıktığını. Gün içerisinde kargonun ev adresime teslim edileceğini söylediler. Ama gün içerisinde kargo teslimi yapılmadı. Bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım kargomun durumunu anlattım. Kargo takibinden baktıklarında daha şubeye ulaşmadığını yolda olduğunu belirtiler. Çalışanların biri farklı diğeri farklı bilgi veriyorlar. (kargo süresi 48 saat)

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  10:45

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • Selami Ç.
  29 Eylül
  18:40

  Aras Kargo bence kargo işini bıraksın kargom sonunda geldi şuan telefonuma mesaj geldi kargonuzun tahmini teslim tarihi 01.10.2015 diyor siz bu işi gerçekten bildiğinizden emin misiniz.

 • Selami Ç.
  29 Eylül
  10:55

  Dün müşteri hizmetleri ile görüştüğümde de geri dönüş yapılacaktı. Halen yapılmadı kargonuz teslim edilecektir, diye söylendi kargo halen gelmedi. Sloganınız da dediğiniz gibi gerçekten sokak sokak geziyorsunuz. Önem taşıyorsunuz...

 • 28 Eylül
  15:56

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52