30 Aralık 2015

Aras Kargo Kargo Teslim Problemi...

İnternet sitesinden en fazla iki gün içinde elinize ulaşır söylemiyle aldığım ürün 2 haftadır bana ulaşmadı. Göndericiyle temasa geçtiğimde taahhüt edildiği gibi iki gün içinde kargolandığı kargoda bir problem olabileceği söylendi.

Göndericinin bana yolladığı kargo takip numarası da sıkıntılı olduğu için kargonun gönderiliş güzergahını internetten takip edemedim. Kargo şirketini aradığımda iki defa bana kargoyu getirdiklerini ancak beni bulamadıkları için teslim yapamadıklarını gönderici de telefon numaramı hatalı yazdığı için telefondan da ulaşamadıklarını, sorunumun giderileceğini ifade ettiler. Bugün aradıklarındaysa, gönderim yapamayacaklarını göndericinin kargoyu teslim almasını istediler.

Meltem 46 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön