Aras Kargo Kargo Fiyatı!

Mesut G. |

Çalıştığım firmanın Aras Kargo ile anlaşması var. Bende kargomu firmam adına değil de (özel kargom olduğu için) kendi adıma gönderdim. Bu arada Aras Kargo her gün zaten firmamıza bir kargo getirir. Bende kargomu verdim. Kargo Ankara'dan Akçakoca'ya gidecek. Faturasını pazartesi günü getireceklerini söylediler. Pazartesi günü gelen fatura 17.50 TL. Sanki Amerika'ya paket gönderdim. Fatura numaram 0658** Kargo takip No. 604849324****. Gönderdiğim 3 sayfa kağıt. Her zaman 6-7 TL'ye gönderdiğim şey. Bir daha Aras Kargo ile çalışmayacağım. Çin'den 3 dolara malzeme getirtiyorum. 3 dosya kağıdı 17,50 TL.

Etiketler :

Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut G.
  28 Ocak
  17:18

  Evet gerekli aksiyonu almışlar. :) Evet evet bilgilendirmede yaptılar hakikaten üzgün olduklarını da söylediler amaaaa hepsi bu kadar. 17.50 TL nın üstüne bir bardak soğuk su içiniz dediler. Bravo Aras kargoya

 • Mesut G.
  19 Ocak
  16:09

  Şimdi arkadaşım Yurtiçi Kargo ile aynı gönderimi yaptı fiyatı 4,50 TL. Farkı sizler düşünün. Siz siz olun Aras Kargoyu Sakın kullanmayın.

 • 19 Ocak
  14:48

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52