Aras Kargo Kargo Farklı Kişiye Teslim Edildi!

Halis B. |

İnternetten vermiş olduğum bir sipariş Karsan şubesi tarafından hiç alakasız bir adreste, alıcıyla hiç alakası olmayan bir kişiye teslim edildi. Telefonuma SMS ile şu kişiye teslim edilmiştir bilgisi geldi ve ben kargomu teslim alan kişiyi tanımıyorum. Bu durumla ilgili olarak şubeyi defalarca kez aramama rağmen tabi ki de cevap alamadım. Kargo takip numaram: 6262781637***. Kargomu yanlış adreste, yanlış kişiye teslim ettiğinden dolayı ilgili şubeden şikayetçiyim.

Etiketler :

Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halis B.
  16 Mayıs
  17:29

  6262781637747 No.lu kargom yanlış adreste yanlış kişiye teslim edildi. Kargom şu an ortada yok. İlgili şubeden ve kargomu yanlış kişiye teslim eden kuryeden şikayetçiyim. Acilen bu hatanın düzeltilmesini ve kargomun bana ulaştırılmasını istiyorum.

 • Halis B.
  12 Mayıs
  23:51

  Gönderici firma beni ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren aras kargonun teslimat bilgilerine uymaması. Kargom hala ulaşmadı tarafıma. Kime teslim edildiği konusunda hiçbir bilgim yok. Şikayetim hala devam ediyor. Bu yapılan resmen işgüzarlık.

 • 12 Mayıs
  09:57

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52