29 Ağustos 2016

Aras Kargo Kapıyı Çalıp Kaçıp Giden Kurye.

Cumartesi günü öğlen saat 12 civarında 2 kez üst üste kapım çaldı. 10 saniye kadar sonra kapıyı açıp baktığımda kimse yoktu. Meğer öğrendim ki kargo gelmiş, adam önce alt kattaki yanlış dairenin kapısını çalmış, kadını rahatsız etmiş. Sonrasında siparişi verilen ürün kedi maması olunca bana yönlendirmişler. Kapımın önünde daire numarası yazmasına rağmen, bu adam kontrol etmeden ve beklemeden çalar çalmaz direkt aşağı inip arabasına binmiş.

Ben aşağıdadır zannettim fakat geri dönsün diye seslenmek için balkona çıktığımda çoktan mesafeyi açmış haldelerdi. Bunun da üzerine şube numaralarını aradım. Hiçbirinde yetkili birine ulaşamadım. Her defasında çağrı merkezine düştü ve çıkan kişiler bu konu hakkında bir yaptırım uygulayamayacaklarını söylediler. Evde kedi maması bitmişti ve tam da zamanında gelmişken sorumsuz kişiler yüzünden yapmış olduğunuz hata telafi edilemedi. Yer Erenköy şubesi.

Tuğçe 91 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön