Aras Kargo Kapıda Ödemeli Ürünü Kontrol Ettirmiyorlar!

Gamze E. |

15 gün önce Evmania.com'dan Taç'ın 2 adet nevresimini kapıda ödemeli olarak sipariş verdim. (Bu süre içinde siparişin alındığına dair herhangi bir mesaj gelmedi.) 21.03.2016 tarihinde mesaj geldi siparişiniz kargoya verilmiştir diye. Siparişim ertesi gün elime ulaştı. Bu süre içinde yetkili firmaya ulaşamadım, şüphelendiğim ve güvenmediğim için kargoyu açıp bakmak istediğimde kargocunun anlamsız tavrıyla karşılaştım ve kargoyu açamayacağımızı ancak imza atıp ödeme yapıp sonra kargoyu açmamız gerektiğini aksi takdirde iade olursa alamayacağını söyledi.

Tabi ki kargomu açtım ve internetten siparişini verdiğim nevresim takımıyla alakası olmayan bir ürünle karşılaştım, şeffaf poşetin içine koyulmuş ucuz bir nevresim bir adette kumaş parçası çıktı ve kargoyu kabul etmedim. Burada hem kargo şirketinden hem de yetkili firmadan şikayetçiyim! En kısa zamanda gereği yapılır ve insanlar mağdur olmaz.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  17:18

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52