09 Mart 2016

Aras Kargo Kapıda Ödemede Ürünü Kontrol Etmeme İzin Verilmiyor!

İnternetten almış olduğum ürün Aras Kargo Karanfil şubesine geldiğine dair telefonuma SMS gelmesi üzerine şubeye gittim. Şubedeki görevli ödeme yapmadan paketi açamayacağımı söyledi. Ben de nasıl bir iş bu ödemeyi yapınca ve ürün istediğim ürün değilse iade alacak mısınız deyince alışveriş yaptığınız yerle görüşmeniz lazım dedi yada direk iade edin dedi. Bu nasıl bir uygulamadır? Kapıda ödeme seçeneğinin anlamı veya amacı nedir? Ben ürünü kontrol edip alamayacaksam neden kapıda ödeme seçeneğini kullanayım?

Murat 1.056 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Mart 2016

    İnternetten Kapıda ödeme seçeneği ile aldığım kargoyu ödeme yapmadan kontrol etmeme izin vermediler ve ödeme yaptığımda geri alamayacaklarını söylediler. Paket içeriğinin kırık veya yanlış olup olmadığını kontrol edemedikten sonra Kapıda ödeme seçeneğinin ne manası var diye genel merkezi aradığımda şirket olarak ödeme yapmadan paketin açılmasına izin vermediklerini söylediler. Ödeme yaptıktan sonra açarsam da ödemeyi iade etmeyeceklerini alışveriş yaptığım şirketle görüşmem gerektiğini söylediler. Kısacası Kapıda ödeme seçeneğine güvenip aldığınız ürün içeriği hileli, yanlış veya kırık olmasının Aras Kargo için hiçbir önemi yok. Daha da beteri dolandırıcılara çanak tutmuş ortak iş yapmış oluyorlar. Kapıda ödeme seçeneğini kullanmak istiyorsanız aras kargoyu kesinlikle tercih etmeyin. Tabi bir tercih şansınız varsa.

  • Murat10 Mart 2016

    6241458297263 No.lu kargo.

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Mart 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön