20 Ekim 2016

Aras Kargo Kapıda Ödemede Sorunu...

13.10.2016'da herkesemarka.com sitesinden kapıda ödemeli kargo bekliyordum. İlk defa alışveriş yaptığım site olduğundan ürün kontrolü yaparak ödeme yapmak istedim. Kargo kuryesi postlarının arızalı olduğunu söyleyip 276 TL'yi nakit aldı ve kargoyu açmama izin vermedi. Kutuyu açtığımda dolandırıldığımı anladım. Gönderici adresi başka bir kargo şirketi adresiydi. Aras Kargo şubesine hemen 5 dk da gittim alacakları 5 lira benim mağduriyetimden daha önemli olacak ki yardımcı olmak istemediler. Kapıda ödeme kontrollü olmalı. Şu ana kadar çalışma biçiminden hiç memnun olmadığım Aras Kargo bu olayla benim için yok hükmündedir.

Hülya 95 Okunma

Cevaplar

  • Hülya 21 Ekim 2016

    Kapıda ödeme niye yapılır herhalde kargo firmasına bunu ögretmek gerekecek. Siteden emin degilseniz kontrol edilip ödemeyi ona göre yapmak için. Ödeme aldıgına fair makbuz bile veremeyen, reklamı kendinden önde giden bir firma Aras Kargo. Dolandırıldım sayelerinde. Makbuz ibrazı için şubeye gidip dil döktüm. Neresinden tutsan tel tel dökülen bir firma. Matbu bir uyduruk yazıyı herkesin şikayetınin altına kopyala yapıştır da çok zekice olmuş hani.

  • Hülya 20 Ekim 2016

    Bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön