07 Mayıs 2016

Aras Kargo Kapı Çalmaktan Aciz!

Aras Kargo Cinnah şubesi 5 Mayıs tarihinde teslim edilmesi gereken kargom için bütün gün bizi eve bağladı, ancak ne gelen var ne giden. Üstelik internet sitelerindeki kargo takip bölümünde bütün gün teslimatta görünen kargo durumu, 6 buçukta teslim edilmedi olarak güncelleniyor. Meğer bizim muhteşem kargo firmamız kapıya gelmeye tenezzül etmeyip posta kutusuna teslim edilmedi yazısı bırakıp gitmiş. Gerçekten dev hizmet. En kötüsü de çağrı merkezindeki hiçbir işe yaramayan insanların tutumu ama neyse ki onlar konuşmanıza izin veriyorlar şubedekiler gibi bağırıp çağırıp lafınızı kesmiyorlar.

Gözde 59 Okunma

Cevaplar

  • Gözde 08 Mayıs 2016

    Cinnah şubesi tarafından 5 Mayıs cuma günü teslim edilmesi gereken kargo için kurye kapıya gelmeden posta kutusuna teslim edilmedi yazısı bırakıp gitti üstelik bu kağıdın üstünde kaçta geldiği bile yazmıyor bunun üzerine yazdığım şikayet üstüne 2 geri dönüş aldım. Bunlar birbirinden haberi olmayan iki çağrı merkezi çalışanının aramasıydı. İlki sorunun çözüldüğünü ürünümün dağıtıma çıkıp bugün teslim edileceğini söylerken ikinci arayan kişi bu konuşma sanki hiç yapılmamış gibi beni arayarak şubeden teslim alabileceğimi söyledi önceki diğer çağrı merkezi çalışanıyla yaptığım konuşmadan bahsedince de böyle bir uygulama yok zaten falan demeye başladı. Pazartesi dersim olduğu için 3ten sonra gelebileceklerini söylediğimde böyle bir uygulamamız yok dedi. Sonuç olarak zili çalmayan ve kaçta geldiği belli olmayan kuryenin suçu bana yüklendi. Bu kargo firmasını kullandığım için hak ettim bunu.

  • Gözde 07 Mayıs 2016

    Sabahtan beri beni bu kadar uğraştırdığınız için Allah sizin de belanızı versin sizden alışveriş yapan benim de. Bu ne rezillik bu ne kendini bilmezliktir ya. Yarim saat arayla farklı kisiler tarafından aranilip farklı cevaplar alıyorum. Kurumsallığınıza sağlık (!)

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön