Aras Kargo Kampanyadan Haberleri Olmayan Firma.

Zinnur Ö. |

10 numara Fiat kampanyasından bireysel %40 indirim sağlayan koddan bihaber kargo çalışanlarına kendi internet sitenizde kampanya hakkında bilgi var dediğimde, böyle bir kampanyamız yok diyecek kadar kendilerinden bihaberler.

En az 10 kere genel müdürlük ve Adana Kurttepe şubesi ile görüşerek kodu yaklaşık 2 ay önce kullanabildim. Bugün yine kampanyanın uzatıldığını belirtip yeni kodu kullanmak için gittiğimde akşam 17.00 civarı gelin dediler.

Akşam gittiğimde kampanya güncellemesi yapamadıklarını Pazartesi tekrar gelmem gerektiğini söylediler. Benim acil göndermem gereken kargom var, bir günde güncelleme yapmıyorlar ve bunu bildirmiyorlar, insanları mağdur ediyorlar...

Etiketler :

Geç Teslim Alma Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zinnur Ö.
  15 Aralık
  17:10

  Bana dönüş yapıldı kodun süresi dolmuş denildi bende sırf deneme amaçlı bugün yeni kod aldım yine aynı şekilde kodun süresi dolmuş cevabı verildi kim de sorun...

 • Zinnur Ö.
  15 Aralık
  17:08

  Bana dönüş yapıldı kodun süresi dolmuş denildi bende sırf deneme amaçlı buğ

 • Zinnur Ö.
  15 Aralık
  17:06

  Bana söyleni

 • 14 Aralık
  14:33

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 12 Aralık
  10:18

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52