10 Ekim 2015

Aras Kargo Kaba Personel!

06.10.15 tarihinde kargolanan siparişim 5 gün geçmesine rağmen teslim edilmedi. Kargomu kaybetmişler, neticede ilçe ilçe gezen kargomun Manisa- Mesir şubesine ulaştığını öğrendim. Mesir şubesine telefon üzerinden bir türlü ulaşamadım. Telefonlar çalışmıyor.

Kargoya varıp neden aramadıklarını sorduğumda görevli bir kadından küstahça ''öyle bir zorunluluğun olmadığı'' cevabını aldım. Şikayet edeceğimi söylediğimde ''istediğin yere şikayet et'' tarzında terbiyesizce bir ifadeyle karşılaştım.

Suç duyurusunda bulunmak üzere ismini sorduğumda ismini vermedi. Kadının umursamazlığı ve terbiyesizliği karşısında kan beynime sıçradı. Kesinlikle tercih edilmemesi gereken bu firma telefonlara dahi bakmıyor.

Soner 27 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Ekim 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Ekim 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön