12 Aralık 2015

Aras Kargo İstenilen Yere Teslim Etmeme.

Aras kargoyla bundan sonra kesinlikle çalışmayacağım. Ben Koçlar Bellonanın depo biriminde çalışıyorum, özellikle kargomun Bellona depo kısmına gelmesini istediğim halde gelen arkadaşlar hem saat 18:30' da kargomu getiriyorlar hem bana teslim etmiyorlar. Bellonanın içerisinde Arçelik birimine geliyorlar bir arkadaşıma yönelerek kargoyu teslim etmeye çalışıyor. Arkadaşım bu kargonun sahibinin depo biriminde bir alt katta olduğunu söyleyerek yönlendirmek istemiş ve bunun üzerine hayır ben oraya gidemem orada beni bekletiyorlar aşağıya inemem alıyorsanız siz teslim alın acelem var gitmem gerekiyor; almıyorsanız götürecem, geri şubeye teslim edeceğim diyerek tehdit vari konuşuyor.

Nurgül 213 Okunma

Cevaplar

  • Nurgül12 Ocak 2016

    İkinci kez yaşadığım sorundan sonra gördüm ki şikayetimin hiç te kala alınmamış hiçbir şekilde uyarı yapılmamış lütfen personellerinizle görüşün hizmetleri konusunda yeterli değiller sizinle yaşadığım sorunu hiçbir karg firması ile yaşamıyorum. Şuanda yine kargomu teslim alamadım çünkü yine ayaklarına çağırıyorlar beni ama ben müşteriyim benim adresimde birimimde kayıtlı nerede olduğumda belli ama inatla kargomu bana teslim etmeden geri alıp şubeye götürdüler ama bir daha bu firma ile çalışmayacağım benisteyerek çalışmıyorum zaten ürün getirttiğim site Aras Kargo ile çalışıyor oradanda alış verişi sırf bu yüzden keseceğim bilinmesini istiyorum.

  • Nurgül17 Aralık 2015

    Konuyla ilgili tekrar aynı sorunu yaşarsam farklı yerlere başvuracağım. Özellikle belirtmek istiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön