22 Nisan 2013

Aras Kargo İstanbul'dan İzmit'e 3 Günde Teslimat!

Ayın 17 sinde kargoya satıcı firmanın teslim ettiği ürün 20 sinde bana teslim edilmesi artık kurumsal firmayız diyen şirketlerin alışıla gelmiş olan geç teslimat olgusu. Alıştık diyebiliriz müşteriler olarak. Fakat kapıda ürünü almadan önce kontrol etmek istemem halinde hayır parayı ödeyin imzayı atın sonra napıyorsanız yapın zihniyeti ne zamandan beri kargo şirketinin çalışma prensibi oluyor anlayabilmiş değilim.

Kontrol etmek istediğim için ürün bana teslim edilmedi ve bu gün şubeden arandım, gelip almıyorsanız geri göndereceğiz yaptırımı ile karşılaşmış durumdayım. Kontrol etmek istediğim için ürünü alamamış durumdayım ve ürünüm geri gidiyor şuan.

Mehmet 151 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Nisan 2013

    Ayrıca Aras kargo bu şartlar altında ürünü bana teslim etmemiştir. Takip eden tüketicilerin bilgisine.

  • Mehmet22 Nisan 2013

    Sözü edilen şey firma çalışma prensibiyle açıklanabilecek birşey değildir. Kargo teslim alacağı ürünü kontrol etmekle hükümlü olduğu gibi, eğer ürün darbeli v.s. ise nasıl kabul etmiyor ise bende bu hükmü yerine getirmiş ve kapıma sağlam olarak getirmiş olduğunu varsaydığımız ürünün kontrolünü yapıp imza ile hükmü üzerime alma hakkına sahibim. Teslim aldım diye imza atıp kontrol için daha sonra açmam gibi bir zorlama söz konusu olamaz. Şirket Prensipleri iş ahlakına aykırı olamaz. Yani imzayı atıp hükmü üzerine al sonra hak ara denemez. Tüketiciye bu şekilde bir zorluk çıkarılmasının hiçkimse etik olduğunu kabul edemez.

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Nisan 2013

    merhaba, mehmet Fatih Bey ile görüşülerek konu hususunda gerekli bilgilendirme yapılmıştır. firma çalışma prensiplerimiz doğrultusunda işleyiş aktarılmıştır. saygılarımızla. ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön