22 Şubat 2014

Aras Kargo İnsanların Mağdur Edilmesine Alet Oluyor!

12.02.2014 Tarihinde isim telefon ve adres bilgilerim yazılı, büyük harflerle ve punto ile zorunlu vergi ve mali yükümlülükler yazan Aras Kargo zarfı adresime gelmiş eşimde vergi ve mali yükümlülük yazdığı için 9.99 TL bedel ödeyerek kargoyu almış.

Açtığımda içinden vergi takvimi çıktı gönderici kısmındaki 02323880802 no'lu telefonu aradım kullanılmıyor. Gönderici kısmında isim ve firma ismi yok sadece zorunlu vergi ve mali yükümlülükler portalı yazıyor ve adres olarak Kazım Dirik Cd. Apt. No: 1 Bornova İzmir yazıyor. Sakın kabul etmeyin. Şimdi her tarafta kamera var. Bu kişilere sadece Aras Kargo tespit edebilir. Çünkü kargoyu teslim alan onlar.

Selçuk 141 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk06 Mart 2014

    Aras Kargo müşteri temsilcisi bana gelen kargo geri yolladığımda ödediğim kargo bedelinin bana ödeneceğini belirtti. Ancak tabiki böyle birşey olmadı.

  • Selçuk27 Şubat 2014

    Aras Kargo'ya ilgilendikleri için teşekkür ederim. Ancak olan bizim 10tl'ye oldu. Bu hırsızlara karşı Aras Kargo gibi firmaların aracılık yapmaması ve bizim dışımızda mücadele etmesi gerekir.

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Şubat 2014

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön