03 Mart 2016

Aras Kargo İnsanları Oyalayan Kargo Şirketi...

Eyüp/ İstanbul fes hane şubeniz ile telefonla görüştüm dün adrese teslim olmasına rağmen, kargonuzu gelin buradan alın dendi. Uzak olduğumu belirterek ayrıca adrese teslim ürün olduğunu belirterek adresime bırakılmasını istedim,tamam o zaman deyip akşama kadar beni oyaladılar, 6:00' ya kadar mutlaka geleceğini söylediler fakat getirmediler.

Az önce telefon ile görüştüğüm kişi araç bozuldu diye yalan söylüyor. Kargo gelecek diye söz veriliyor ve bu sebeple annem evden çıkamıyor hastaneye gitmesi gerekiyordu fakat sırf sizin personeliniz lakayt çalıştığı için gidemedi. Ürünün geç gelmesi önemli değil insanları kandırmayın, kandırmayın diyorum çünkü bu insanları siz bünyenizde barındırıyorsunuz ve bu gibi durumlara göz yumuyorsunuz.

Ferdi 71 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi 03 Mart 2016

    Kurumsal müşterinize de ben mail attım bilgi verdim o ayrı bir konu ve ek olarak hala arayıp bilgi vermeyen müşteri hizmetlerinize ayrıca kargomu hala teslim etmeyen feshane şubenize buradan en içten dileklerim ile sevgilerimi iletiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Mart 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön