Aras Kargo İlgisizlik, Kayıtsızlık!

Tuğba B. |

Aras Kargo teslimat süresi 26/08/2015 olan kargom 28/08/2015 itibariyle hala ulaşmadı, insanlık halı terslik olabilir ama bu kadar duyarsız bir firma olamaz arıyorum kargo nerede kayıp mı oldu doğru düzgün cevap yok 4 kere çağrı kaydı açtım acele dedim numara aldılar kimse aramadı şube telefonlara bakmıyor internet sitesinde 5 gündür kargo yolda gözüküyor bir gelişme yok. Çağrı merkezi dağıtıma çıkmadı diyor neden çıkmadı diyorum cevap yok bu kadar beceriksiz insan bir araya nasıl geldi hayret ediyorum 3 gündür bir sorun bir kademe bile mi ilerlemez? Biri arayıp kusura bakmayın yanlışlık oldu da mı demez böyle sorumsuz firma olmasın daha iyi.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba B.
  04 Eylül
  10:02

  Adrese teslim olması gereken kargoyu kendı çabalarımla şubenden 28/08/2015 Cuma günü kendım aldım firma kayıtlara dun teslim edilmiş olarak girmiş ne hikmetse ve ben gidip almasaydım ne zaman gelıcekti bilemiyorum 4 kere şikayet kaydı açtım şikayet var sitesine de yazmama rağmen firmadan hiç dönüş olmadı

 • 28 Ağustos
  16:11

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52