29 Ağustos 2014

Aras Kargo İki Kez Kargo Ücreti Alındı!

21.08.2014 tarihinde GittiGidiyor üzerinden ikinci el ürünümü sattım. GittiGidiyor kodu ve kargo ücretini vererek ürünü evden İstanbul Beşiktaş Şair Nedim şubesi kuryesine teslim ettim fakat ürünün çıkış şubesi Tekirdağ görünüyor. Artı kargo ücretini ödediğim halde karşı taraftan 24 tl kargo ücreti alınmış!

Aras Kargo Şair Nedim şubesi İ**** bey ile görüştüm birşey yapamayacağını söyledi. Şimdi soruyorum,benim ödediğim kargo ücreti nerede? Ben ödediysem karşı taraftan alınan ücret nedir?Ve bu kargo Tekirdağ'dan nasıl verildi görünüyor? Bu problemin çözülmesini talep ediyorum.

Halil 258 Okunma

Cevaplar

  • Halil05 Eylül 2014

    tamamen şube ile ilgili bir problem şair nedim şubesi personeli ilgisiz.

  • Halil05 Eylül 2014

    21.08.2014 tarihinde GittiGidiyor üzerinden ikinci el ürünümü sattım. GittiGidiyor kodu ve kargo ücretini vererek ürünü evden İstanbul Beşiktaş Şair Nedim şubesi kuryesine teslim ettim fakat ürünün çıkış şubesi Tekirdağ görünüyor. Artı kargo ücretini ödediğim halde karşı taraftan 24 tl kargo ücreti alınmış! Aras Kargo Şair Nedim şubesi İ**** bey ile görüştüm birşey yapamayacağını söyledi. Şimdi soruyorum,benim ödediğim kargo ücreti nerede? Ben ödediysem karşı taraftan alınan ücret nedir?Ve bu kargo Tekirdağ'dan nasıl verildi görünüyor? Bu problemin çözülmesini talep ediyorum. 10 gündür dönen olmadı lütfen problemimin çözülmwsini istiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Merhaba; müşterimiz ile görüşme sağlanıldı. konu ilgili birime aktarılmış olup gerekli incelemeler sağlanarak müşterimize bilgi verilecektir. saygılarımla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön