31 Ekim 2016

Aras Kargo İade Edilmeyen Kargo ve İade Fiyat Farkı.

03.10.2016 tarihinde CE388932 gönderi numarası iline Balıkesir'den Van'a 7,00 kargo bedeli ile gönderi yaptım, alıcı olan kişiye ulaşılmadan aynı istikametten 17,00 TL'ye geri iadesi yapılmıştır. Kuruma mail attım ve aynı zamanda müşteri hizmetlerini aradım şikayetiniz alınmıştır size ulaşılacaktır denildi. 20 gün boyunca alamadığım cevapları buradan sormak istiyorum.
1.alıcı olan kişiye neden aranmamış kargonuzu teslim alın bilgisi verilmemiştir? Teslim elemanının kullandığı telefon şahsi telefonumu ki gelecek olan faturadan korkmuştur?
2.Balıkesir'den Van'a kargo bedeli 7,00 TL olup aynı istikametin (iade edilemeyen kargonun) geri dönüşü 17.00 olmasındaki fark neden kaynaklanmaktadır? Bu iki katından fazla oluşan fark nereden kaynaklanmaktadır?
3.20 gün önce gönderdiğim mail ve müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmenin sonucu size dönülecektir denmesine rağmen neden muhatap alınmamaktayım?

Yavuz 187 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 31 Ekim 2016

    Bilgilendirme falan olmadı. Bilgilendirmenin az çok ne olacağını buraya yazılan cevaplardan tahmin edebiliyorum. Hep aynı terane... Bizim gibi kazıklayacağınız müşteriler olmazsa needen para kazanacaksınız. Değerli arkadaşlar; PTT kargoyu şiddetle tavsiye ederim, artık onunla çalışıyorum. Hem uygun hem yaptıkları işin bilincinde hem de iş ahlakı çok gelişmiş.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön