Aras Kargo Hizmet Kusuru!

İsa B. |

Çarşamba günü beni bir numara aradı numaranın kime ait olduğunu bilmediğim için yanıtlamadım sonrada kim arıyor adlı program Aras Kargo olduğunu gösterdi ve bene tekrar aradım bana sizi aradık açmadınız onun için şubeden alacaksınız dediler bende kapattım. Müşteri hizmetlerini aradım cuma günü teslimat görünüyor dedi tamam dedim kapattım bugün tekrar aradım bilgi için teslim edilmemiş ben teslim edilmesi için gerekli işlemi yapıyorum diyip kapattılar. 16:00 gibi bir daha aradım bu seferde eve gelmişler sizi bulamadıkları için kapıya not bırakıp dönmüşler diyorlar ve yalan söylüyorlar ben gün boyu evdeydim ve kimse gelip gitmedi eve Aras Kargo yalancıdır kimseye tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa B.
  01 Kasım
  15:51

  Aras kargonun rezilliği halen sürüyor çarşamba gününe kadar dönüş olmazsa ilk tüketici haklarına sonrada savcılığa gideceğim.

 • İsa B.
  28 Ekim
  12:05

  İyi günler Türkiye de bulunan en adi yalancı firma aras kargodur. Tam 1 haftadırlı kargoyu getirmiyorlar ilk önce geldik evde yoktunuz dediler ben gün boyunca evdeydim şimdi de yetersiz adres diyorlar ben böyle bi adilik daha görmedim yetkililer hiçbir şekilde yardım etmiyor sakın bu şikayete cevap olarak ilgileniyoruz yazmayın çözün şu işi.

  Gönderenin ismi: Muhsin Güven
  Alıcı ismi: İsa Bayir
  Siirt ten Yalova ya geldi

 • İsa B.
  25 Ekim
  14:58

  Ya siz ne kadar aptal bir firmasınız be tam 4 kere aradım müşteri hizmetlerinizi aynı şeyi saçmalıyolar sizde aynı şeyi saçmalıyosunuz geri dönüş yapan falan yok yalan şeyler konuşuyosunuz.

 • İsa B.
  23 Ekim
  16:29

  Alıcı ismi: isa BAYİR
  gönderen ismi: Muhsin GÜVEN

  siirtten Yalova'ya geldi

 • İsa B.
  23 Ekim
  16:26

  Alıcı ismi: isa BAYİR
  gönderen ismi: muhsin güven

 • 23 Ekim
  16:25

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52