Aras Kargo Hızlı Gönderi Ürünüm 4 Gündür Şubede Bekliyor!

Merve D. |

7 şubat 2014 tarihinde hızlı gönderi ile şubeye verdiğim kargonun bugün 11 şubat 2014 tarihinde hala çıkış biriminde bekletildiğini öğrendim. 7 şubat mesai saatleri içerisinde iletilmesi gereken kargo resmi evrak niteliğindeydi ve o gün teslimi şarttı.

Bunun üzerine şubeye gittim ve kargom şubede de yok gitmemişte. Israrla gitti deniliyor fakat kime gittiğine dair ne bir isim veriyorlar nede bir belge gösteriyorlar. Ben ömrümde böyle sorumsuzluk görmedim bir daha bu Aras Kargo'yu asla kullanmam.

Normal gönderi bile İstanbul içi en fazla 1 günde giderken hızlı gönderi dedikleri şeyin ulaşmaması gerçekten güven zedeleyici. Bu firmayla muhatap olduğum için çok pişmanım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve D.
  18 Şubat
  20:23

  Bilgi vermeme gerek kalmadı yetkili kişilerle konuştum. Şikayetimden sonra firma çözmeye çalıştı fakat firma bana kargomun teslim edilmesiyle ilgili olarak iki farklı tarih verdi.Birisi 11 şubatta yolladık derken 14 şubatta şuan teslim edildi diye arandım.Birbirlerinden bir haber çalışan bir firma.Kaybolmadığı için şükrediyorum.Sonuç olarak benim Güniçi kargo ile FAZLA ÜCRET ödeyerek yolladığım kargo 7 şubat 2014 tarıhınde gitmesi gereken yere ulaşmadı.Kimseye kesinlikle tavsiye etmem ve bir daha asla kullanmam!!

 • 13 Şubat
  15:53

  Merhaba;
  Müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52