13 Şubat 2014

Aras Kargo Hızlı Gönderi Ürünüm 4 Gündür Şubede Bekliyor!

7 şubat 2014 tarihinde hızlı gönderi ile şubeye verdiğim kargonun bugün 11 şubat 2014 tarihinde hala çıkış biriminde bekletildiğini öğrendim. 7 şubat mesai saatleri içerisinde iletilmesi gereken kargo resmi evrak niteliğindeydi ve o gün teslimi şarttı.

Bunun üzerine şubeye gittim ve kargom şubede de yok gitmemişte. Israrla gitti deniliyor fakat kime gittiğine dair ne bir isim veriyorlar nede bir belge gösteriyorlar. Ben ömrümde böyle sorumsuzluk görmedim bir daha bu Aras Kargo'yu asla kullanmam.

Normal gönderi bile İstanbul içi en fazla 1 günde giderken hızlı gönderi dedikleri şeyin ulaşmaması gerçekten güven zedeleyici. Bu firmayla muhatap olduğum için çok pişmanım.

Merve 55 Okunma

Cevaplar

  • Merve 18 Şubat 2014

    Bilgi vermeme gerek kalmadı yetkili kişilerle konuştum. Şikayetimden sonra firma çözmeye çalıştı fakat firma bana kargomun teslim edilmesiyle ilgili olarak iki farklı tarih verdi.Birisi 11 şubatta yolladık derken 14 şubatta şuan teslim edildi diye arandım.Birbirlerinden bir haber çalışan bir firma.Kaybolmadığı için şükrediyorum.Sonuç olarak benim Güniçi kargo ile FAZLA ÜCRET ödeyerek yolladığım kargo 7 şubat 2014 tarıhınde gitmesi gereken yere ulaşmadı.Kimseye kesinlikle tavsiye etmem ve bir daha asla kullanmam!!

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Şubat 2014

    Merhaba; Müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön