Aras Kargo Hatalı Yapılan İşlem Ve İade Yapılmaması!

Büşra B. |

27.06.2016 tarihinde Erzincan şubeden teslim aldığım ürünü beğenmediğimi için aynı gün iadesi için şubeye gittim. İade işlemi olduğu için faturam ile birlikte ürünü şubeye teslim ettim işlemleri yapan bayan bilgisayardaki sistemine faturadan adres ve diğer bilgileri girdi tekrar paket yapıp bana Ambar Tesellüm Fişini vererek IBAN numarama iadenin yapılacağını iletti.

29.06.2016 tarihinde ürünü aldığım firma yetkilisi (www.mervems.com) beni arayarak paketin onlara ulaştığını fakat içerisinden faturanın çıkmadığını beyan etti. Bende aynı gün kargoya giderek oradaki bir beyefendi ile görüştüm (işleri yapan bayan yoktu) biz kesinlikle faturasını paketin içine koyuyoruz siz ürünü aldığınız firma ile görüşün diyerek işi başından atmaya çalıştı. Çalışanınızın faturayı paket içine koymadığı için 385 TL'lik iadem yapılmıyor, bu konuyla ilgili en kısa süre gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  09:59

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52