Aras Kargo Hasarlı Ürünü İade Edemiyorum!

Zeren C. |

Evidea.com’dan hasarlı ulaşan ürünü, ürünün gönderildiği Aras Kargo ile iade etmek için 5 Aralık’ta iki ayrı Aras Kargo Şubesi'ne gittim. Deha Elektronik diye girilince sistem hata verdi, firma karşı ödemeli iade almıyor denildi. Evidea.com müşteri hizmetleri bana sorunun kargodan
kaynaklandığını söyledi. Ürünleri Aras Kargo şubesinde bıraktım ve ürünler 11 gündür Se**** Çeşme Aras Kargo’da bekliyor. 5 Aralık’tan beri defalarca Aras Kargo ile görüştüm ama hala sorunu halledemediler. Aras Kargo Genel Müdürlüğü’ne defalarca E-mail atıldı ama ürün hala iade edilmedi. Derhal bu konuya çözüm bulmanızı ve ürünümü Evidea.com’a iade etmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeren C.
  16 Aralık
  15:06

  herhalde gönderici firma ürünü gönderme sırasında müşteriniz, iade sırasında bir şekilde anlaşmanız olmayan bir yer, bu nasıl oluyor? Genel Müdürlüğünüze defalarca mail atıldı, aksiyon alınması için daha nereye başvurmam gerekiyor?

 • 16 Aralık
  14:59

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52