Aras Kargo Hasarlı Ürün Teslimi...

Dilek S. |

21 Temmuz 2015 tarihinde tedarikçi firmam tarafıma kırılabilir bir stant ürününü Aras Kargo'nun yapmış olduğu bir boyutları 2 m 50 cm olan ahşap sandık içerisinde göndermişler. Kargo firması çalışanı ürünü mağazamızın girişine bırakıp herhangi bir imza almadan bırakıp gitmiştir.

Yerinden hiç oynatmadan açtığımda içerisindeki ürünün aynalarının kırılmış metal aksamlarının yerinden çıkmış olduğunu gördüm. Bununla ilgili Aras Kargo'yu aradığımda biz düzgün teslim ettik bizi ilgilendirmiyor gönderici görüşün şeklinde bir cevap aldık. Ürüne yapmış oldukları ahşap sandığın çivileri yerinden çıkmış halde bunu belirttiğim bu cevabı aldım. Gelip tutanak bile tutmadılar.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek S.
  03 Mart
  12:39

  Çok komiksiniz

 • Dilek S.
  24 Temmuz
  17:00

  İlgili kargo firması benden bilgileri aldıktan sonra kargonun teslimatının sorunsuz ve eksiksiz yapıldığına karar vermiş. Kargo tabut gibi hala mağazamın girişinde duruyor. Üst kapağı resimdede görüldüğü gibi kırık olan kargonun nasıl sorunsuz olduğu kararına varılmış enteresan geldi. Hukuki süreç başlatacağım hem bu durum için hem de ne yaparsanız yapın deyip üstüne hakaret eden şube personelleri için

 • 23 Temmuz
  10:09

  Merhaba;

  Müşterimizden kargo bilgilerini alabilmek adına e posta yoluyla detay istendi.

  Saygılarımla.
  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52