04 Ağustos 2015

Aras Kargo Hasar Ödemesi Yapmıyor.

13.05.2015 tarihinde, M - 484354 irsaliye numarası, 5466484354510 takip numarası ile paletli ve kırılır etiketleri yazılı bir şekilde ürünü sağlam teslim alan Tokat Kurumsal şubesi, kargoyu Halkalı şubeye yönlendirmiştir. Kargo varış yaptığı şubede müşterimiz tarafından ''paletsiz ve hasarlı'' sebebiyle ürünü teslim almayıp hasar tutanağı tutturmuştur.

Tokat Kurumsal şube ile yaptığımız telefon görüşmesi sonucunda müşteriyi mağdur etmemek için aynı ürünlerden bir takım daha gönderilmiştir. Hasarlı kargonun tüm evrakları tam olmasına rağmen hiçbir sebep belirtmeksizin 3 aydır hasarlı ürünlerimizin bedeli ödenmemiştir. Konu ile ilgili Aras Kargo'nun acil dönüşünü rica ederiz.

Bahadır 205 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır09 Şubat 2016

    Aradan 9 ay geçti hala ödeme yapacaklar.

  • Bahadır07 Ağustos 2015

    Hangi müşterinize bilgilendirme yaptınız kardeşim, şikayeti yazan benim, firma sahibi benim siz kime bilgilendirme yaptınız? Bu nasıl kurumsallık anlamadım, yalanla bir yere varamazsınız. En kısa sürede sözleşmemi bitiriyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Ağustos 2015

    merhaba, konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. saygılarımızla. aras kargo müşteri ilişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön