05 Nisan 2013

Aras Kargo Hala Ulaşmayan Kargo!

Dün akşam 19'da Afyon'dan çıkan ve bugün saat en geç 20'ye kadar ulaşacağına teminat verilen kargom için saat 14'te arandım. Teslimatın yarın yapılacağı söylendi, aciliyeti olduğunu belirttik. Bugün ulaştırılacağına söz verildi. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler sonucu şubeye gittiğimde kargonun dağıtıma çıktığı söylendi. Eve döndüğümde Genel Müdürlük aradı ve ulaştırılamayacağını söylediler tekrar. 45 dakika önce tekrar konuşuldu ve yarım saat içinde teslim edileceğine garanti verildi ve sonuç: halen kargom ulaşmadı.

Verilen teminatlar, şubelerin ve merkezin birbirinden habersiz müşteriyle iletişimleri, Hızırbey Şubesinin saygısız konuşmaları şikayetimdir.

Hülya 33 Okunma

Cevaplar

  • Hülya 06 Nisan 2013

    Kargomun yarısı çöpte şu an, belirtildi bozulacak şeyler var diye. Üzerine teslimatı gerçekleştiren kişi kapıya geldiğinde biz kimlik göstermeye yeltenirken: "Kimliğe falan gerek yok, alın şunu bir an önce, arabayı mahvetti." cümlesini kurabiliyor. Çöpe giden kargoma mı yanayım, annemin hasta haliyle harcadığı emeklere mi, kapıda duyduğum o lafa mı? Eylem ÖZGÜR adından da anlaşılacağı üzere, teslimat yapılırken de kimliğe dikkat edilmiyor, o kargonun Hülya BOZDAĞ adına, yani şahsıma ait olduğuna da. Bütün bunların telafisi var mıdır? Tabiki yok.

  • Aras Kargo Temsilcisi05 Nisan 2013

    merhaba, müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup, e-posta yolu ile bilgi aktarımı sağlanmıştır. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön