31 Ekim 2016

Aras Kargo Haksızlığa Mani Olmadılar!

25 Ekim 2016 tarihinde bir internet sitesi üzerinden vermiş olduğum sipariş elime ulaşamadı Aras Kargo'nun İstanbul-Sultangazi Sultan merkezine giderek ürünü 28 Ekim tarihinde teslim aldım. Ancak kargo görevlisine yanıltma mağduru olmamak adına paketi huzurunuzda açmak istiyorum sözüme karşılık önce şuraya imza atarsanız şahit olmuş oluruz sözüne binaen kargo merkezinde paketi açtım. Nitekim ne yazık ki yanıltanların hedefi olmuştum. Kargo şirketi görevlisi parayı almak zorundayım dedi zira imzayı attınız ve ben mağdur olacağım diye sitemde bulundu bana. İmzayı attığım an paketi ben daha açmadan sisteme giriş yaptığını ve parayı gönderdiklerini söyleyip benden parayı talep ettiler. Aras Kargo'yu arayarak durumdan haber etmeme rağmen kargo şirketi temsilcileri (iki farklı temsilciyle görüşmeme rağmen) bana hiçbir şekilde mağduriyetimin giderilemeyeceğini ilettiler.

Eyüp 85 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Eyüp30 Ekim 2016

    Kargo merkezinde görevli hasar tespit tutanağı tutabilecekken hiçbir işlem yapmadılar beni sahte malları almaya zorladılar. Kamera kayıtlarıyla şikayette bulunacağımı ilettiğimde de kayıtlara ulaşamazsınız diye bir cevap aldım. Mağduriyetim giderilmeli. Kamera kayıtlarındaki ürünler kolisiyle bende kullanılmamış şekilde bulunuyor. Yasal yollara başvurmak zorunda bırakılıyorum. Zaman ve maddi kaybımın karşılanmasını talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön