21 Eylül 2015

Aras Kargo Günaydin Servisinde 24 Saatte Teslim Edilmeyen ve Parasını Alan Kargo Şirketi.

Yurt dışına evrak götürecek yakınıma evrak gönderdim. Konunun aciliyeti söz konusu olduğu için normal kargo ücretinden %50 daha fazla para ödeyerek evrakları günaydın hizmetiyle gönderdim ancak kargom hala teslim edilmedi. Ne müşteri hizmetleri ne şikayet hattı hiç kimseye ulaşılamıyor. Avusturalya'ya 380 TL kargo ödememek için günaydın servisine para vermeyi göz aldım ama Aras Kargo bugün öğleyin 12:00'ye kadar teslim etmesi gerekirken teslim etmedi.
Avusturalya melburne gönderilecek kargo masrafının Aras Kargo tarafından karşılanmasını istiyorum. Aras Kargo günaydın servisinde verdiği taahhüdü tutsaydı benim evrağım akrabam tarafından gidecekti. Aras kargoya güven itimat sıfır artık.

Mustafa 279 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 21 Eylül 2015

    Buraya yazdiktan yaklaşık 2 saat sonra teslim edildi seklinde SMS im geldi. Teyit ettim kargom ulasmis. Mesai saati cumartesi günü yarim gün sonra biten bir firmanın teslim mesajinin saat 19 da gelmesi ne derece doğru bu da tartisilir.

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Eylül 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön