Aras Kargo Gönderim Teslim Edilmedi.

Emel Öztürk A. |

15 Şubat 2016 tarihinde Bursa Ataevler Aras Kargo'yu telefonla arayarak adresimden teslim alınarak İzmir'e kargo göndermek istediğimi söyledim. Saatler sonra geldiler ve sadece adres alarak, telefon numarası almadan gönderiyi aldılar. Gönderi günlerce arayıp sorgulamamıza rağmen yerine ulaşmadı. Kişi adreste yoktu denildi. Gönderdiğim adres iş yeri ve bir sürü çalışanı var. Kaç gün sonra telefonla sürekli arayışlarımla Bursa'ya geri geldiğini ama Ataevler şubesine gidip gönderinin İzmir'den dönüş ve tekrar gönderme ücretini ödeyecek yeniden gönderebileceğini söyleyen saygısız bir bayan tarafından azarlandım.

Aras Kargo genel müdürlüğünü aradım. Takip numarası vererek ilgileneceklerini söylediler, geri dönen olmadı. Bugün yine aradım, yine ücretle göndereceklerini söylediler. Gönderi araba anahtarım ve 1,5 aydır mağdur durumdayım ve sorunu çözmüyorlar. 3 defa ücret almak istiyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel Öztürk A.
  22 Mart
  15:04

  Aras Kargo tarafından arandım ve parasını aldıkları vermedikleri hizmet için, gönderiyi depolarindan yüzde 50 indirim yaparak ödeme yaparsam depolarindan çıkarıp teslim edebileceklerini söylediler. Gönderinin adresime teslim edilmesini ya da gönderilecek adrese teslim edilmesini mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • 22 Mart
  11:15

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 21 Mart
  17:58

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52