27 Ekim 2016

Aras Kargo Gönderim Kayboldu!

Temmuz ayında gönderdiğim gönderim alıcının kabul etmemesi yüzünden gönderilen şubeye teslim edilmiş. Hiçbir şekilde beni bu durumdan haberdar etmediler. Ben de teslim alındığını düşünerek peşine düşmedim. Ta ki teslim edilmediğini öğrenene kadar gönderilen ve alıcı şubenin ikisiyle de görüştüm. İzmir-Gaziemir şube bana "paketiniz burada" dedi. Ertesi gün almaya gittiğimde de merkez şubeye kayıp olarak gönderildi dendi. Hala paketimi bulmaya çalışıyorum. Bu konunun çözülmesini talep ediyorum. Gerekli her yere başvuracağım.

Gizem 130 Okunma

Cevaplar

 • Gizem 16 Kasım 2016

  Defalarca şikayet yazdım. Hiçbir şekilde şikayetlerim kale alınıp geri dönüş sağlanmadı. Bugün müşteri hizmetlerini aradım. Takip numarasının elimde olmadığını ve bulamadığımı söylüyorum gönderici ve alıcı adıyla sorguladıklarında ise böyle bir gönderi görünmüyor diyorlar. Yetmezmiş gibi müşteri temsilcisi yardımcı olacağı yerde sesini yükseltiyor. Biz size güvenip eşyalarımızı anılarımızı teslim ediyoruz siz kaybediyorsunuz. İşinizi hakkını vererek yapın. Ve ben bu işin peşini bırakmayacağım gerekli her yere başvuracağım.

 • Gizem 03 Kasım 2016

  27.10.2016 tarihinde yazdığım şikayetim hala sonuçlanmamıştır. İletişime geçmek için sadece bir kere aradılar. Telefonum meşguldü. Sonrasında günlerce aramalarını bekledim. Temmuz ayından beri defalarca derdimi anlatmaktan bıktım. Sonuç kayıp gönderinin bulunamaması. Gereken herşeyi yapacağım. Madem bu işi yapıyorsunuz sorumluluklarınızı düzgün yerine getirin. İnsanları düzgün bilgilendirin(bilgilendirin diyorum ama iade sürecinde hiç bir şekilde bilgilendirme yapılmadı!!!). Manevi değeri çok çok yüksek şeylerin kaybolması hoş değil. İşinizi gayet iyi yaptığınız için tebrik ediyorum.!!!

 • Gizem 27 Ekim 2016

  Tek istediğim içindeki eşyalara ulaşabilmek.

 • Aras Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön