Aras Kargo Gönderilmeyen Kargolar!

İpek Ü. |

Online satış sitesi olan kurumsal bir firmayız, Aras kargo İstanbul Şirinevler şubesiyle çalışıyoruz. Planlı bir çalışmaları sistemleri yok,zamanında teslim ettiğimiz ve özellikle anneler günü için olan kargolarımız o gün şubeden çıkarılmamış, sebep sözleşmemizin yenilenmesi gerekiyormuş, arayınca tesadüfen öğrendik. Öncesinde de aradığımız halde adresimize gelmeyi unutmuşlardı.1-2 tane kargodan bahsetmiyoruz üstelik.

Aras kargo müşteri hizmetleriyle her defasında iletişime geçip sorunu aktarıyorum, fakat hiç çözüm yok.Telafi için Müşterilerime tek tek Aras kargo tarafından bilgilendirme yapılmasını acil rica ediyorum. Anneler gününe yetişmediği için geri dönen kargoların ücretini ödemeyeceğim.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  13:44

  merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizce müşterimize sözlü bilgi aktarılmış olup, e-mail de yönlendirilmiştir ve gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  saygıalrımızla.
  Aras Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  Tel :444 25 52
  musteri.iliskileri@araskargo.com.tr

 • İpek Ü.
  13 Mayıs
  00:06

  Sonuç?
  Konu araştırılıyor içeriğinde mail bildirimi yapılmış, ilginiz ve müşteri memnuniyetiniz bu mudur? Tarafınızdan aranmadım bile!
  Bu acil çözülmesi gereken bir konudur.

 • 11 Mayıs
  13:50

  merhab,
  ipek hanıma mail yolu ile ara bilgilendirme yapılmış olup bildirimi hususunda gerekli araştırmalar başlatılmıştır.
  gereken aksiyonlar alınarak kendisine en kısa zamanda yazılı&sözlü bilgi dönüşü yapacağımızı sizin nezdinizde birkez daha iletiriz.

  saygılarımızla.  Aras Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  Tel :444 25 52
  musteri.iliskileri@araskargo.com.tr