14 Ekim 2016

Aras Kargo Gönderici Ödemeli Kargo İçin 2.Defa Ücret Alındı.

Çıkış merkezi safir, varış merkezi yaka şubeleri olan 619*** takip nolu kargom için, gönderici ödemeli olmasına rağmen kargo sisteme alıcı ödemeli olarak girilmiş, kargo geldiği anda evde olmadığım için babamdan tekrar kargo ücreti talep edilip, ücretin ödenmemesi durumunda kargonun teslim edilmeyeceği beyan edilmiş ve 15,86 TL ücret alınmıştır. Bunun üzerine hem benim hem de satıcının müşteri hizmetlerine durumu iletmesine, durumun inceleneceğinin belirtilmesine ve yaklaşık 1 ay süre geçmesine rağmen hiçbir şekilde benimle iletişime geçilmemiş ve mağduriyetim giderilmemiştir.

Abdullah 353 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah18 Ekim 2016

    6685573 nolu şikayetim daha önce sitede yayımlanmış ve firma 'Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. ' şeklinde cevap vermiş olmasına rağmen tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadığını belirtmek istiyorum. Firma yaptığı yanlışı düzeltmek yerine yanlış beyanlarla kamuoyunu yanıltmaktadır. Bugüne kadar birçok kargo firmasıyla iş yapmış biri olarak ilk defa böyle bir tutumla karşılaştığımı da eklemek istiyorum. İsim olarak belki daha küçük olan birçok kargo firması, bahsi geçen firmadan daha sorunsuz ve daha güvenli taşımacılık yapmaktadır. Çevreme ettiğim gibi internet kullanıcılarına da bu firmayı seçerken tekrar düşünmelerini tavsiye ederim.

  • Abdullah14 Ekim 2016

    Benimle iletişime geçildiği belirtilmiş. Aklıma takılan bir şey var: Bu durumdan benim de haberimin olması gerekmiyor mu?

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön