20 Mart 2013

Aras Kargo Gönderi Yapma Saati!

Aras Kargo Yedpa şubesi ise çalışmaktayım. Traktör yedek parça sektöründe bazı rakiplerim Aras kargo Ferhatpaşa şubesi ile saat 7 buçuğa kadar gönderi yapabilirken ben Yedpa şubesinden 5:30 a kadar gönderi yapabiliyorum. Bu sebeple müşterilerimi teker teker kaybediyorum. Genel müdürlüğü de aradım şube müdürüyle de görüştüm ama kimsenin umrunda değil bu nasıl kurumsal bir firma nasıl bir çalışma anlayışı anlamadım.

Benim sorunumu çözmek için tek bir adım bile atmadılar. Yapacak bir şey yok diyorlar sadece. Şube müdürü deseniz hiç umurunda değil. Ayaklarına kadar gönderdiğim gönderileri almadan geri gönderdiler. Genel müdürlükte bir şey yapamayız dedi sadece. şube müdürünün hiç umrunda değil zaten.

Emre 79 Okunma

Cevaplar

 • Emre10 Ocak 2014

  aradan aylar geçti fakat bana bir dönüş bile yapılmadı. tarına bilgi verileceği iletilmiştir yazdınız ama hani bilgi nerde bana iletilen?

 • Emre03 Mayıs 2013

  DÖNÜŞ YAPILMADI GENE BANA VE BENDEN 5 DE DAHİ GELİP KARGO ALMAYAN ARAS KARGO FİRMASI DÜN SAAT 6 DA BAŞKA BİR FİRMADAN ÜRÜN ALIYORDU. BUGÜN GENE SAAT 5 DE ÜRÜN ALMALARINI İSTEDİM FAKAT GENE ÜRÜNLERİMİ TESLİM ALMADILAR. BEN HAYATIMDA BÖYLE BERBAT REZİL BİR FİRMA DAHA GÖRMEDİM. NE ŞİKAYETİMLE İLGİLENEN NE DE ÇÖZÜM ÜRETEN VAR.

 • Aras Kargo Temsilcisi22 Mart 2013

  merhaba, 21.03.2013 tarihinde Bölge Müdür Yardımcımız ve Satış Yöneticimizce müşterimizib adresine ziyaret gerçekleştirilerek bilgilendirme sağlanmıştır. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Emre20 Mart 2013

  BENLE İLETİŞİME DÜN AKŞAM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN DE GEÇİLDİ. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BENİ ARADILAR VE 11 BUÇUĞA GÖRÜŞMEK İÇİN RANDEVU ALDILAR. FAKAT BUGÜN NE BİR GELEN OLDU NE DE ARAYIP DA GELEMİYECEĞİNİ BİLDİREN BİRİSİ OLDU. BUNU SİKAYETİME KARŞILIK BENİ ARAYAN KİŞİYEDE BİLDİRDİM. ARAS KARGO BİRKEZ DAHA İLGİSİZLİĞİNİ GÖSTERDİ BUGÜN.

 • Aras Kargo Temsilcisi20 Mart 2013

  merhaba, müşterimiz ile görüşülerek detaylı bili alınarak tarafına bilgi verileceği iletilmiştir. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön