13 Ocak 2016

Aras Kargo Gönderi Teslim Sorunu!

Hasta bir çocuğa aracı şahıslar vasıtasıyla hediye gönderme girişiminde bulunduk. İzmir'de yaşıyorum, internet üzerinden Denizli'deki bir firmadan alışverişim oldu. Gönderi Kaleiçi şubesinden çıkış yaptı Süreyyapaşa şubesinde dağıtıma çıkmadan kaldı. Kaleiçi'ne ulaşabiliyorum. Gönderinin adrese teslim şeklinde kaydedildiğini iletiyorlar. Süreyyapaşa'nın 3 adet 549'lu numarasına ulaşmak mümkün değil. Daha bekletmeden genel merkeze atıyor. Genel merkez arandığında gönderinin şubeden teslim kargo olduğu yapılacak bir şey olmadığı ifade ediliyor. Yapıcı hiçbir tutum yok. Sinir hastası olmak için birebir firmadır.

Melih 55 Okunma

Cevaplar

  • Melih 15 Ocak 2016

    Son kez daha belirteyim kesinlikle ama kesinlikle bulaşmayın. Gerekli şikayetler sonucunda sözdeki kargo alıcıya yönlendirilmiş fakat müşteri temsilcisinin ifadesine göre alıcı kargoyu kabul etmemiş. Alıca kargoyu bekliyor ve öğrenci yurdunda kalıyor kendisi öğrenci şubeye gidip teslim almaya fırsatı olmuyor diye defalarca kez belirtilmişti. Oysaki teslimat öğrenci yurdunun güvenliğine yapılması gerekiyor. Zaten kargo takip numarasından kargo hareketlerine de bakınca böyle bir hareket görünmüyor. Yalan atıyorlar. Allah işlerine bereketlerine istikballerine gerekeni yapsın ne diyelim.

  • Melih 13 Ocak 2016

    Neyin aksiyonuna giriyorsunuz ki siz? Bugün 13.1.2016 tarihindeyiz. Bu gönderi 5.1.2016 tarihinde süreyyapaşa şubesinde oldu. Ben 7.1.2016 tarihinden beri 444 25 52 arayarak kendimi parçalıyorum. Bana temsilcilerin dediği tek şey, burada alıcı şubeden alacak şeklinde görünüyor yapacak bir şey yok diyorsunuz. Kaleiçi şubeye sorun diyorum, tamam ilgili kısma bildireceğiz diyorsunuz. Burada basmakalıp yanıt vermişler kargo bilgileri talep edilmesi durumu filan da olmadı. Zaten kargo bilgisi başlıkta mevcut. Bunlar çözüm üretmekten aciz, ancak klişe sözlerle geçiştirmeyi misyon edinmişler. Yazıklar olsun.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön