08 Aralık 2015

Aras Kargo Gönderdiğim Ürünü Kaybettiler!

13.11.2015 saat 13:27' de Erzurum yoncalık şubesinden Ankara'ya göndermek için Harley Davidson
marka botlarımı teslim etim. 10 gün geçti ve firmayı aradım botları kaybettiklerini söylediler ve araştırılması için ürünün bilgilerini istediler ve sonra bulduklarını adrese gönderileceğini söylediler ve hakaret eder gibi gönderdikleri ürün resimde.

Yaklaşık 1 aydır bulunması için uğraşıyorum, bugün genel müdürlüğe 45 dakika boyunca ulaşmaya
çalıştım ama cevap yok. Aras Kargo bunu nasıl düzeltecek bilmiyorum. Gerekli hukuki işlemleri bu hafta başlayacak, gazetelere ve sosyal medyaya da ilan vereceğim!

Fatih 55 Okunma

Cevaplar

  • Fatih30 Kasım 2016

    Kargomla alakalı tazmin çıktı denildi gidip şubenize dilekçe verdim 2 ay oldu hala dönüş yok dava açmayın mağduriyetiniz giderilecek dediniz inandım ama hayatımda sizin kadar rezalet adi bir firma görmedim hem ürünümü kaybediyorsunuz hem takip yapmıyorsunuz sizi aradığım telefon parası zaten ürünün parasını geçti!

  • Fatih07 Şubat 2016

    Bakın 2.5 aydır daha bir dönüş yapılmadı her gün aramama rağmen hala haber bekliyorum bir yetkili acaba dönüş yapacak mı! ! ! !

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Aralık 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön