Aras Kargo Gönderdiğim Kargo Kayıp!

Tekin A. |

Noterden düzenlemiş olduğumuz vekaletnameyi kardeşim adına 14/05/2016 tarihinde İstanbul Cerrahpaşa şubesinden, Muş Malazgirt şubesine gitmek üzere Aras Kargoya verdik. Defalarca kargoyu sorguladığımızda T*** diye birisine teslim edildiği tarafımıza söylendi. Adı geçen t*** adındaki şahıs Aras Kargo Muş Malazgirt şubesi çalışanı ama kargo hala tarafımıza teslim edilmedi.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tekin A.
  23 Haziran
  00:18

  14/06/2016 tarihinde de belirttiğim gibi Noterden düzenlemiş olduğumuz vekaletnameyi kardeşim adına 14/05/2016 tarihinde İstanbul Cerrahpaşa şubesinden, muş Malazgirt şubesine gitmek üzere Aras Kargoya verdik. Defalarca kargoyu sorguladığımızda Tuncay diye birisine teslim edildiği tarafımıza söylendi. Adı geçen Tuncay adındaki şahıs Aras Kargo Muş Malazgirt şubesi çalışanı ama kargo hala tarafımıza teslim edilmedi. Daha önceki şikayetime binaen kargo bilgilerim istendi ve daha sonra hiçbir bilgi gelmedi kargom halen bulanmadı ve ben mağdur durumdayım vekaletin aciliyetinin olduğunu bildirdiğim halde halen bir cevap yok

 • 17 Haziran
  11:42

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52